rakamaziturul
Hagyományörző munkáim-Traditions my work
 
Íjászat
 
E-MAIL CÍMEM

 

rakamaziturul@gmail.hu

 
Édesanyám emlékére 2009.05.11
 
VÁSÁROKON-TERMINE
VÁSÁROKON-TERMINE Képtárak: Súgó
Kurultaj 2010 Bugac
I.Erdélyi-Magyar világtalálkozó Szeged 2010
Vitéztalálkozó 2010
Oroszlány Lovasnapok 2010
Gödöllői vadásznap 2010
Székelyfőld Vármező 2010
Simon-Juda Szlovákia (Párkány) 2010
Sárvár 2010 (Simon-Júdás)
Mohács 2010
Veszprém 2010
Nagydorog 2010
2011.03.5-6 Mohács Busójárás
2011.03.13 Veszprém Magyarok vására
2011.03.20 Csepeli Hagyományőrző Kézművesvásár
Italy Piachenza EXPO 2011.03.27-28
2011 04 16-17 Szent György napi vásár Szombathely
Németórszág Grafenau 2011.04.29-05.01 ( középkori vásár)
2011.05.06-08 IV HUN Napok ( Várpalota)
2011.05.28-29 Lovas Majális Pomáz
2011.Június Anglia Sussex és Wales Country Fair
2011.07.15-17 Nyeregszemle .Ópusztaszer
2011.07.29-31 Ősök Napja BUGAC
2011.08.12-15 MOGY Bösztörpuszta
2011.08.31-09.03 Ausztria Donnersbach WM
2011.09.16-18 Námetország Grönenbach (középkori vásár)
2011.09.23-25 Hauzenberg Németország (középkori vásár)
2011.10.06-09 Simon -Juda Párkány
2011.XII.9-11 Németország Dessau-Roßlau Középkori Fesztivál
2011.XII 16-18 Németország Seherneck Középkori fesztivál
2012.II.18-19 Mohács Busójárás
2012.III.24-25 Olaszország Piachenza (Középkori EXpó)
2012.IV.27-29 Németórszag Grafenau ( Középkori vásár)
2012.05.17-19 Nyeregszemle (Ópusztaszer)
2012.06.9-10 Wolfenbuttel
2012.06.23-24 Adventon + Nürnberg városnézés
2012.06.30-07.01 Eisenbach + Regensburg városnézés
2012.07.7-8 Schwetzinen + Városnézések
2012 08.10-12 KURULTAJ Bugac
Volkach 2012.09.7-9 VikingFest + Valhalla
Adventon 2012.09.15-16 Wikinger fest
ferrara expo 2012.11.25-26
Dessau karácsonyi vásár 2012
2013 Mohácsi busójárás
Arc-Con archery expo Schenheim 2013.02.23-24 + bécsi városnézés
Piacenza expo 2013.03.23-24
Untergruppenbach archery expo 2013.04.13-14 Burg Stettenfels + Melki apátság
Grafenau 2013.04.26-28
Ulm 2013.05.9-12 + Lichtenstein vára
Nyeregszemle 2013.05.31-06-02
Wofenbüttel archery expo 2013.06.8-9
Adventon ,Ritterfest 2013.06.22-23
Eisenbach arcery expo 2013.06.29-30
Unergriesbach( Passau) 2013.07.13-15
Schwetzingen 2013.07.13-14
Obernburg 2013.08.3-4
Adventon Spektakulum 2013.08.10-11
Bad Grönenbach 2013.09.20-22
Simon-Júda Párkány 2013.X.10-13
Weiskirschen 9. Bogen messer Messe 2013.X.19-20
Usi/Costumi Ferrara ITALY 2013.XI.23-24
Középkori Karácsony Schehenek 1504 Németország 2013.XII.20-22
2014.II.22-23 Mannheim ARC CON
2014.III.1-2 Mohács Busójárás
2014.03.08-09 Bayern Bogen Expo Németország
2014.III.22-23 Piacenza ARM/BAGAGLI Italy
2014.IV.12-13 Burg Stettenfels Bogen messe Németország
2014.IV.25-27 Hausenberg mittelaterfest
2014..05.24-25 Wolfenbuttel
2014-05.29-06.01 Ulm
2014.06.21-22 Adventon
2014.06.28-29 Eisenbach
2014.07.4-6 Monterenzio Kelta fesztivál
2014.08.08-10 KURULTAJ
2014.09.05-07 Volkach Wikinger spektakel
2014.09.20-21 Adventon wikinger fest
2014.10.4-5 Thiene Olaszország
2014.10.18-19 Weiskirschen expo
2014.11.23-24 Ferrara expo
2014.12.12-21 Nuu Ulm Karácsonyi fesztivál
2015.02.21-22 Arc-Con Mannheim
2015.03.21-22 Piacenza Armi Bagagli
2015-04.11-12 Burg Stettenfels OX BOW expo
2015.04.24-26 Hauzenberg 6.Zeitsprung mit großem pfeilhagel
2015.05.14-17 Ulm Wiblingen Ritterfest
2015.05.24-25 Pfingsten
2015.06.06-07 Wolfenbuttel
2015.06.20-21 Osterburken
2015.06.26-28 Monterenzio I
2015.07.04-05 Eisenbach Hotel Bad D
2015.07.11-12 Reutlingen
2015.08.08-09 Angebakhtal D
2015.08.14-15 Bugac ŐSÖK NAPJA
2015.09.11-13 Gerolzhofen D
2015.09.18-20 Bab Grönenbach D
2015.10.8-11 BayernBow
2015.10.17-18 Weiskirschen D
2015.11.21-22 Paderborn és Ferrara italy
2015.12.18-20 Scherneck D
2016.01.21-24 Augusburg Jagd expo
2016.02.27-28 Mannheim ARC-COR
2016.03.19-20 Armi Bagagli Piacenza
2016.04.9-10 OX-BOW Burg Stettenfeld
2016.04.22-24 Hauzenberg 7.Zeitsprung mit großem pfeilhagel
2016.05.5-8 Ulm Wiblingen
2016.05.21-22 Gattico Bogenmesse Italy
2016.06.4-5 Wolfenbuttel Bogen und messer messe
2016.11-12 Wadgassen mittelatermarkt
2016.07.2-3 Eisenbach Bogen Messe
2016.07.8-10 Monterenzio Celtika
2016.07.22-24 Red Lion Challenge Luxemburg (Nommern)
2016.08.12-14 KURULTAJ Bugac
2016.09.2-4 Volkach Wikinger Fest
2016.09.17-18 Adventon Wikinger fest
2016.10.14-16 www.mittelaltermarkt-feuchtwangen.de/
2016.11.26-27 Paderborn Bogen und Messer messe PADERBOW
Usi/Costumi Ferrara ITALY 2016.XI.26-27
2018.02.24-25 Mannheim
2018.03.24-25 Piacenza
2018.04.7-8 Untergruppenbach
2018.04.27-29 Hauzenberg
2018.05.10-13 Ulm-Wiblingen
2018.05.19-20 Gattico
2018.05.30-06.03 Ortenburg
2018.06.9-10 Wolfenbüttel
2018.06.30-07.01 Eisenbach
2018.08.10-12 Kurultaj
2018.09.14-16 Hopferau
2018.09.28-30 Schonungen
2018.10.

 
ROOT
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
 
Az idő pereg
 
Látogatóim
Indulás: 2008-05-27
 
Zene
 
Barátaim
 
------->
 

 

PAYPAL

Sztárok/Bulvár: Tudj meg friss pletykákat, híreket. Katt!    *****    Outsider - Gay - Creative - Rebel - Tolerant - Furry - Brony - Hipster - Gamer - Otherkin - Geek - Autistic    *****    Xtina Hungary - Minden, ami Christina Aguilera!    *****    Légy Te is AVON tanácsadó *** Nyereményjátékok *** Kereseti lehetõség *** Vásárolj kedvezményesen AVON termékeket!    *****    Nyerj ajándékszettet! Töltsd ki a kérdõívet és nyerj! *** Nyerj ajándékszettet! Töltsd ki a kérdõívet és nyerj!    *****    Jófogás Játékvásár - Jófogás Játékvásár - Jófogás Játékvásár - Jófogás Játékvásár     *****    FRPG ● FANTASY SZEREPJÁTÉK ●「ΒΛSMΛIW」 ● FANTASY SZEREPJÁTÉK ● EGY SZIGET + 24 MÁGUS ● FANTASY SZEREPJÁT&Eacut    *****    Itt megtalálhatod a legfrissebb híreket, cikkeket, képeket a Golden Globe- és Oscar-díjas színésznõrõl! Katt!    *****    Furry Fandom - Antropomorf Állatok - Furry Fandom - Antropomorf Állatok - Furry Fandom - Antropomorf Állatok    *****    Légy Te is AVON tanácsadó *** AVON termékek *** Kereseti lehetõség *** Értékesítõ kollégákat keresek *** sminkek    *****    Esküvõi meghívók! Mindegyik kézzel készült, egyedi. Gyere, nézd meg az oldalamat.    *****    A legfrissebb Anime hírek , mindennap anime ajánló , mondocon képek , és hírek. Csatlakozz közösségünkhöz!    *****    Rendelj bármilyen asztrológiai elemzést,júniusban Te mondod meg,hogy mennyit szeretnél érte fizetni!Várlak az oldalamon!    *****    Egyetemistáknak kiemelt lakások eladóak. www.simonyiingatlan.hu Debrecen eladó kiváló lakások. www.simonyiingatlan.hu    *****    Egyetemistáknak kiemelt lakások eladóak. www.simonyiingatlan.hu Debrecen eladó kiváló lakások. www.simonyiingatlan.hu    *****    NÁLAM NINCSENNEK AKCIÓK, MINDEN ASZTROLÓGIAI ELEMZÉS "BECSÜLET KASSZÁS", A KONZULTÁCIÓ ÉS OKTATÁS INGYENES.    *****    **** Nokedli-lapja****Családi magazin****18-98 éves korosztály mindent megtalál itt, játékoktól a hírekig*****    *****    KÜLÖNLEGES AKCIÓ A CSILLAGJÖVÕ OLDALON JÚNIUSBAN.TE DÖNTHETED EL MENNYIBE KERÜLJÖN A HOROSZKÓP MEGRENDELÉSEID ÁRA!    *****    Minden héten anime/managa hírek , minden nap Anime ajánlók , Mondocon hírek. Itt nem fogsz unatkozni!! :)    *****    KÜLÖNLEGES CSILLAGJÖVÕ AKCIÓ JÚNIUSBAN.TE DÖNTHETED EL MENNYIBE KERÜLJÖN A SZÜLETÉSI HOROSZKÓP! VÁRLAK!RENDELD MEG MOST!